Augustin Satra
Letní den
Id: 298109
olej/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba, poškozený rám
zobrazeno: 2651x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
16 600 Kč