Augustin Satra
Na okraji lesa
Id: 132904
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 1826x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč