Augustin Satra
Na pastvě
Id: 141601
olej/karton, rozměr 20,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné odřeniny na malbě
zobrazeno: 1960x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 700 Kč