Augustin Satra
Okraj lesa
Id: 84504
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2063x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
5 700 Kč