Augustin Ságner
Domek na pobřeží
Id: 1969
olej/plátno, rozměr 57,5 x 76 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 2880x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč