Akt
Id: 2163
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 20,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 53, paspartováno, zaskleno, rámováno, mírně poškozená malba
zobrazeno: 1719x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč