Konvolut dvou kusů
Id: 22702
Alpské motivy, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 26 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámech
zobrazeno: 1510x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 300 Kč