Čas na serveru 16:25:48

Odchod ztraceného syna

Id: 475701

Odchod ztraceného syna

  •  / Odchod ztraceného syna / Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 63 x 104 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, na několika místech oděrky v malbě, malba krakelovaná, vznik sever Itálie, první pol. 18. stol., párová díla (Návrat ztraceného syna)

zobrazeno: 253x

Vyvolávací cena:
10 000

30 700