Barbora BARBAR Kysilková
Faust (de opplyste) 2018
Id: 504501
olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 5182x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
146 000 Kč
2024,05-1,14,20,50,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Příhozy: 59