Barbora BARBAR Kysilková
Loutnistka (r. 2017)
Id: 504502
olej/mramorová deska, rozměr 30 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 2096x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
32 000 Kč