Čas na serveru 13:24:11

Barbora BARBAR Kysilková
M&M (Fumée) 2023

Id: 504503

M&M (Fumée) 2023

  •  / M&M (Fumée) 2023 / Barbora BARBAR Kysilková

olej/měděná deska, rozměr 46 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 1709x

Vyvolávací cena:
15 000

31 500