Bartoloměj Hlavín
Rozloučení nevěsty
Id: 193104
olej/plátno, rozměr 142 x 119 cm, signováno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na ručně vyřezávaném rámu, oděrky v malbě, znečištěno, původní stav
zobrazeno: 2084x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
25 900 Kč