Bedřich Dlouhý
Zneklidňovač
Id: 377001
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/tuš/koláž/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a datováno 1993 vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1591x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 71