Bedřich Feigl
Bez názvu
Id: 190433
kombinovaná technika/papír, rozměr 12 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1302x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč