Bedřich Feigl
Na pláži
Id: 268705
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, značeno a datováno 20 vlevo nahoře, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1121x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč