Čas na serveru 06:37:36

Bedřich Feigl
Praha z vltavského nábřeží

Id: 510602

Praha z vltavského nábřeží

  •  / Praha z vltavského nábřeží / Bedřich  Feigl

kombinovaná technika, akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 56 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:

6 000