Bedřich Feigl
Před bouří
Id: 208506
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1834x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč