Bedřich Feigl
Rozkvetlá zahrada
Id: 232802
olej/plátno, rozměr 62 x 82 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3168x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 112