Bedřich Feigl
Turecký trh
Id: 299502
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, vpravo dole podklad malby poškozen
zobrazeno: 2474x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč