Bedřich Feigl
U řeky
Id: 204210
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 31 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1371x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč