Bedřich Feigl
Z podhůří
Id: 322306
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 38,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1062x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč