Bedřich Havránek
Krajina s balvany
Id: 345502
olej/karton/dřevo, rozměr 24 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
zobrazeno: 2574x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 70