Bedřich Havránek
Krajina se skálou (Macocha u Blanska)
Id: 317501
olej/karton, studie, rozměr 25 x 18 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, lehce otřený rám, drobné poškození malby, původem se sbírky A. Fárové, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 2876x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč