Bedřich Havránek
Lesní potok
Id: 438
akvarel/karton, rozměr ve výřezu 17 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, na rámu drobné oděrky, původní stav
zobrazeno: 4281x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
10 000 Kč