Bedřich Havránek
Na svahu
Id: 206414
akvarel/papír, rozměr 34,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, list v minulosti přeložen, oděrky na rámu
zobrazeno: 26048x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 777 Kč