Bedřich Havránek
Podhorské chalupy
Id: 69801
olej/karton, rozměr 24,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1838, značně poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3536x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč