Bedřich Havránek
Rybáři na říčce
Id: 121904
akvarel/papír, rozměr 21 x 26 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu
zobrazeno: 2226x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč