Bedřich Havránek
Židovský hřbitov
Id: 200104
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1331x
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
2 000 Kč