Bedřich Hoffstädter
Fotbal
Id: 1087
kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno vpravo dole B. Hoffstädter, datováno 44, volně loženo, paspartováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 6316x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč