Bedřich Horálek
Dívky u vody
Id: 104010
olej/tempera/plátno, rozměr 120 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, dekorativně adjustováno, zašpiněný rám, obraz ve zcela původním stavu
zobrazeno: 1818x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
6.12.2017, 20:45:00
6.12.2017 | 18:14 | 5 000 Kč |