Bedřich Horálek
Na Švarcnberském ostrově
Id: 1707
olej/karton, rozměr malby 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 2866x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč