Bedřich Horálek
Podzimní krajina
Id: 1799
olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, drobné otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2598x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč