Bedřich Veselý
Pražský hrad
Id: 140401
olej/plátno/karton, rozměr malby 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1747x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč