Bedřich Wachsmann ml.
Dívky na louce
Id: 63603
pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 34,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, datováno 927, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2665x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 690 Kč
Příhozy: 61