Bedřich Wachsmann ml.
Dívky na louce
Id: 145445
olej/plátno, rozměr 30 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, v malbě krakeláž
zobrazeno: 9303x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč