Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník
Id: 191104
olej/plátno, rozměr 56 x 51 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1757x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 800 Kč