Bedřich Wachsmann ml.
Zeleninové zátiší
Id: 501601
olej/plátno, rozměr 77 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 271x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč