Bedřich Wachsmann
Modrý náhrdelník
Id: 521701
pastel/papír, rozměr 38,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 253x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč