Bedřiška Uždilová
Sad
Id: 208905
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno 93, olištováno, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1737x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 500 Kč