Béla Iványi Grünwald
Po koupeli
Id: 1758
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 10715x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
39 000 Kč