Béla Kádár
Skupina aktů
Id: 1590
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, zakoupeno ve Švýcarsku
zobrazeno: 2649x
Vyvolávací cena:
23 000 Kč
23 000 Kč
3.12.2014, 20:57:00
10.11.2014 | 13:58 | 23 000 Kč |