Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Hrající si nymfy
Id: 324001
olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3541x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
246 400 Kč
Příhozy: 108