Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Krajina
Id: 166501
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3007x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 55