Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Matka s dítětem
Id: 156101
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 23 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, v minulosti restaurováno, na zadní straně věnování s určením autora
zobrazeno: 2478x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč