Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Mořská panna
Id: 433503
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, studie k obrazu Mořské vlny z roku 1898 publikovaného ve Zlaté Praze
zobrazeno: 1928x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč