Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfy
Id: 99405
olej/plátno, rozměr 42 x 64 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3569x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
68 100 Kč
Příhozy: 56