Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Odpočívající Antiope
Id: 249201
olej/lepenka, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2865x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 000 Kč