Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Odpočívající dívka
Id: 271401
olej/plátno, rozměr 25 x 49 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 1662x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 500 Kč