Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Při západu slunce
Id: 354001
olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5420x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 54