Beno Boleradszký
Koťata
Id: 2180
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo nahoře, obraz napnutý na novém blindrámu, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4347x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
4 800 Kč
10.6.2015, 20:42:00
14.5.2015 | 8:58 | 4 800 Kč |